+48 606 888 653 biuro@fbd.pl

Wyposażenie Blacharni

Kompleksowe wyposażenie serwisów blacharskich w profesjonalne ramy naprawcze, systemy pomiarowe, spawarki, zgrzewarki i pozostałe narzędzia kluczowe do prawidłowego funkcjonowania warsztatu blacharskiego.

Spawarka blacharska z homologacją VAS

Spawarki

Spawarki do napraw karoserii samochodowej. Do spawania stali oraz aluminium. Spawarki z homologacją VAS.

Spotter do napraw panelowych FAN Proton B

Spotter - naprawy panelowe

Profesjonalna zgrzewarka do napraw panelowych. Nisko pobór energii, wysoka wydajność.

Rama blacharska Blackhawk

Ramy Blacharskie

Ramy blacharskie-naprawcze do aut osobowych, SUV oraz dostawczych. Podłogowe ramy blacharskie.

System do pomiaru karoserii Shark Blackhawk

Systemy do pomiaru płyty podłogowej i karoserii

Elektroniczny system do pomiaru płyty podłogowej, Teleskowopy system Tech-Tram oraz Cyrkiel blacharki do pomiaru karoserii.

Zgrzewarka Inwertorowa do blacharni Proton I

Zgrzewarki

Zgrzewarki inwertorowe z wewnętrznym i kompletnym układem chłodzenia. Do zgrzewania blach współczesnych samochodów. Gwarancja stałej jakości zgrzewu.

Rozpieracze hydrauliczne

Rozpieraki Hydrauliczne

Rozpieraki hydrauliczne 4 T, 10 T i 20T Blackhawk w zestawach blacharskich PORTO-POWER. 

Rama naprawcza korek HD do ciężarówek - Blackhawk

Ramy naprawcze do Ciężarówek

Ramy naprawcze do aut ciężarowych, pojazdów wielkogabarytowych, naczep i innych pojazdów specjalistycznych.

Podnośnik nożycowy Blackhawk

Podnośniki nożycowe

Podnośniki blacharsko-lakiernicze Blackhawk. Podnożniki “żaba”, wpuszczane w posadzkę blacharni oraz do montażu na posadzce.

9

Blackhawk - Wyposażenie blacharni

Producent BLACKHAWK należący do grupy SNAP-ON jest najstarszym i największym producentem urządzeń i narzędzi do napraw blacharskich. Posiada w swej ofercie wiele unikatowych rozwiązań technicznych, które w okresach ich wprowadzania zrewolucjonizowały sposoby napraw karoserii. Najbardziej rozpoznawalnym produktem firmy Blackhawk jest posadzkowa rama blacharska KOREK, która do tej pory jest najlepiej sprzedawaną rama blacharską na świecie.

9

FAN Austria - spawarki blacharskie i zgrzewarki

Producent FAN AUSTRIA GmbH od wielu lat wskazuje kierunki w dziedzinie technologii naprawy karoserii. Wszystkie produkty dostosowane są do najnowszych wymogów, jakie stawiają producenci samochodów. Bogate doświadczenie, współpraca z dostawcami materiałów oraz producentami pojazdów umożliwia przygotowanie dla rynku motoryzacyjnego produktów zapewniających niezawodność działania i innowacyjność.   

Wyposażenie blacharni – kompleksowe 

Na przestrzeni lat odwiedziliśmy i wyposażyliśmy setki warsztatów blacharskich. Na bazie naszego doświadczenia projektujemy ergonomiczne warsztaty blacharskie oraz realizujemy montaż urządzeń, które spełniają najwyższe standardy i oczekiwania polskich i europejskich klientów. Każdego klienta wspieramy kompetentnym szkoleniem z zakresu użytkowania dostarczanego przez nas urządzenia.

Nasi producenci wyposażenia blacharni współpracują z wiodącymi markami samochodów i w efekcie uzyskują dopuszczenia oraz homologacje jako wyposażenie autoryzowanych serwisów blacharskich.

Zapraszamy do współpracy zarówno nieautoryzowane jak i autoryzowane serwisy i warsztaty blacharskie. Nasze urządzenia to technologie na lata, które z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Chcesz wyposażyć blacharnię?

O firmie FBD

Firma FBD od blisko 20 lat wyposaża kompleksowo serwisy blacharsko-lakiernicze oraz lakiernie przemysłowe, oferując najwyższej klasy urządzenia europejskich producentów oraz profesjonalny montaż.

Serwis

Baza Wiedzy

Nasze Realizacje

Działamy na terenie całego kraju:

biuro@fbd.pl

Oddział Warszawa

ul. L. Okulickiego 2/29

+48 733 788 708

Oddział Centralny - Chorzów

ul. 3 Maja 64/2

+48 606 888 653