+48 606 888 653 biuro@fbd.pl

Wyposażenie Lakierni

Kompleksowe wyposażenie serwisów lakierniczych i lakierni przemysłowych w profesjonalne kabiny lakiernicze, strefy przygotowawcze, myjnie do pistoletów lakierniczych oraz pozostałe wyposażenie potrzebne do funkcjonowania lakierni.

Kabina Lakiernicza Saima Gamma

Kabiny Lakiernicze

SAIMA MECCANICA

Energooszczędne i wydajne kabiny lakiernicze do motoryzacji i przemysłu. Innowacyjne technologie projektowane na potrzeby wyposażenia lakierni.

Strefy przygotowawcze SAIMA

Strefy Przygotowawcze

SAIMA MECCANICA

Strefy jedno i wielo-stanowiskowe w serwisach blacharsko-lakierniczych oraz lakierniach przemysłowych. Możliwość wyposażenia w podnośniki nożycowe, promienniki lakiernicze.

Przemysłowa kabina lakiernicza SAIMA

Przemysłowe Kabiny Lakiernicze

SAIMA MECCANICA

Wielkogabarytowe kabiny lakiernicze do lakierni przemysłowych oraz pojazdów wielkogabarytowych (ciężarówki, pojazdy szynowe i specjalistyczne). 

Pomieszczenie mieszalni lakierów Saima Kleen Box

Boks Lakierniczy

SAIMA MECCANICA

Pomieszczenie techniczne lakierni, przeznaczone do przygotowania i przechowywania lakierów. Wyposażone w wentylacje ATEX i oświetlenie LED.

Filtr podłogowy Paint Stop do kabiny lakierniczej

Filtry do kabin lakierniczych

Filtry wstępne, sufitowe, podłogowe Paint Stop, wylotowe, węglowe do kabin lakierniczych i stref przygotowawczych.

Myjka lakiernicza drester boxer combo

Myjnie do Pistoletów Lakierniczych

DRESTER

Myjki lakiernicze ręczne oraz automatyczne. Do systemów na bazie wody i rozpuszczalnika. Wyposażone w system recyrkulacji i koagulacji.

promienniki lakiernicze do kabiny lakierniczej

Promienniki Lakiernicze IRT

Promienniki podczerwieni IR i UVA

Redukcja czasu suszenia dzięki ręcznym lub mobilnym promiennikom lakierniczym. Wyposażone w energooszczędne technologie Free-Form i lampy podczerwieni powlekane złotem.

Akcesoria lakiernicze RUPES

Artykuły i akcesoria lakiernicze

Szlifierki, polerki, materiały ścierne, pistolety lakiernicze, folie do kabin lakierniczych oraz pozostałe wyposażenie serwisów lakierniczych – zapytaj doradcy.

9

Wyposażenie lakierni: kabiny lakiernicze i strefy przygotowawcze

Włoski producent Saima Meccanica Sp. A. jest obecny na rynku urządzeń lakierniczych od 1977 roku. Firma FBD, od 2001 roku, jest generalnym autoryzowanym dystrybutorem i przedstawicielem firmy Saima Meccanica na terenie Polski. Firma Saima Meccanica od ponad 40 lat wyznacza trendy w projektowaniu i produkcji nowoczesnego wyposażenia lakierni w kabiny lakiernicze i strefy przygotowawcze.

9

Drester - myjnie do pistoletów lakierniczych

Seria profesjonalnych myjni do pistoletów lakierniczych oraz destylarek do rozpuszczalnika marki DRESTER to niezbędny element wyposażenia lakierni. Producent, gwarantuje bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Zarówno ręczne jak i w pełni zautomatyzowane myjki lakiernicze producenta DRESTER mają swoje zastosowanie zarówno do pistoletów pracujących z materiałami wodo-rozcieńczalnymi oraz konwencjonalnymi.

9

IRT - promienniki lakiernicze

Promienniki lakiernicze IRT to najwyższa jakość promienników podczerwieni stosowana jako wyposażenie lakierni przemysłowych i motoryzacyjnych. Opatentowane technologie producenta IRT takie jak technologia FreeForm oraz powlekane złotem reflektory gwarantują pełne utwardzenie lakierowanej powłoki i skracają czas do niezbędnego minimum.

Kompleksowe wyposażenie lakierni

Kompleksowo wyposażamy lakiernie od ponad 19 lat. Jesteśmy wieloletnimi partnerami biznesowymi serwisów blacharsko-lakierniczych oraz lakierni przemysłowych.

 

Nasze kabiny lakiernicze SAIMA to gwarancja jakości i zadowolenia na długie lata. 

%

Jakości dla Twojej Lakierni

Jakie wyposażenie lakierni wybrać?

O firmie FBD

Firma FBD od blisko 20 lat wyposaża kompleksowo serwisy blacharsko-lakiernicze oraz lakiernie przemysłowe, oferując najwyższej klasy urządzenia europejskich producentów oraz profesjonalny montaż.

Serwis

Baza Wiedzy

Nasze Realizacje

Działamy na terenie całego kraju:

biuro@fbd.pl

Oddział Warszawa

ul. L. Okulickiego 2/29

+48 733 788 708

Oddział Centralny - Chorzów

ul. 3 Maja 64/2

+48 606 888 653