+48 606 888 653 biuro@fbd.pl

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane nasze realizacje wyposażenia serwisów blacharskich oraz lakierniczych na przestrzeni naszej 20 letniej działalności w Polsce.

Wyposażenie serwisów lakierniczych

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami wyposażenia serwisów i lakierni na terenie całej Polski. Współpracujemy z lakierniami w branży motoryzacyjnej, lakierniami przemysłowymi oraz z firmami z innych gałęzi przemysłu.

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z zakresu:

Wyposażenie warsztatów blacharskich

Na przestrzeni lat wyposażyliśmy dziesiątki serwisów blacharskich w profesjonalne urządzenia najwyższej jakości producentów Blackhawk (ramy blacharskie, systemy pomiarowe, podnośniki nożycowe) oraz FAN Austria (spawarki, zgrzewarki, plazmy).

Dostarczamy jakość i szkolimy z obsługi urządzeń blacharskich takich jak spawarki, zgrzewarki inwertorowe i spottery. Stale doposażamy serwisy  w materiały eksploatacyjne, klamry, szczęki do ram blacharskich i wiele więcej. Prowadzimy aktualizacje systemów pomiarowych karoserii oprogramowania SHARK.

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje oraz przykłady zastosowań:

 

 

O firmie FBD

Firma FBD od 20 lat wyposaża kompleksowo serwisy blacharsko-lakiernicze oraz lakiernie przemysłowe, oferując najwyższej klasy urządzenia europejskich producentów oraz profesjonalny montaż.

Serwis

Baza Wiedzy

Nasze Realizacje

Działamy na terenie całego kraju:

biuro@fbd.pl

Oddział Warszawa

ul. L. Okulickiego 2/29

+48 733 788 708

Siedziba Chorzów

ul. 3 Maja 64/2

+48 606 888 653