+48 606 888 653 biuro@fbd.pl

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje wyposażenia serwisów blacharsko-lakierniczych oraz lakierni przemysłowych wykonane na przestrzeni kilku ostatnich lat działalności firmy w Polsce.

Sprostamy wszelkim wymaganiom inwestora

Oto przykłady naszych realizacji

Kabina lakiernicza małogabarytowa do przemysłu morskiego stoczniowego

Małogabarytowe kabiny lakierniczo-suszące

Jedna z najmniejszych kabin lakierniczych jaką dostarczyliśmy ma wymiary 4,4 x 3,5 x h-2,5 m.

Połączona ze specjalistycznym pomieszczeniem mieszalni lakierów i wyposażona w energooszczędne technologie.

Wyposażenie lakierni

Kompleksy lakiernicze i ciągi technologiczne

Jeden z większych projektów pod względem ilości zainstalowanych urządzeń to łącznie 3 kabiny lakierniczo-suszące, 5 stref lakierniczych, wielkogabarytowa kabina lakiernicza i osobna suszarnia na mniejsze elementy. Całość wykonana przez naszą firmę od projektu po montaż. 

Wielkogabarytowa kabina lakiernicza SAIMA dla pojazdów szynowych

Najdłuższa kabina lakierniczo-susząca o wymiarach 38 x 5 x 5m

Jedna z najdłuższych kabin lakierniczo suszących którą dostarczyliśmy ma aż 38 metrów długości, 5 m szerokości i 5 wysokości. Znajduje się w centralnej Polsce. Wykonana dla przemysłu kolejowego w wersji przejazdowej i dzielonej na niezależnie pracujące sekcje.

Lakiernie

Od 2001 roku dostarczyliśmy setki urządzeń dla lakierni przemysłowych i serwisów blacharsko-lakierniczych na terenie całego kraju. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla autoryzowanych i niezależnych serwisów napraw powypadkowych. Nasze urządzenia pracują zarówno w firmach potrzebujących małe kabiny lakiernicze jak i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, które wymagają wielkogabarytowych rozwiązań.

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z zakresu:

Blacharnie

Na przestrzeni lat wyposażyliśmy dziesiątki serwisów blacharskich w profesjonalne urządzenia najwyższej jakości producentów Blackhawk (ramy blacharskie, systemy pomiarowe, podnośniki nożycowe) oraz FAN (spawarki, zgrzewarki, plazmy).

Szkolimy z obsługi urządzeń blacharskich takich jak spawarki, zgrzewarki inwerterowe i spotery. Stale doposażamy serwisy w materiały eksploatacyjne, klamry, szczęki do ram blacharskich i wiele więcej. Prowadzimy aktualizacje systemów pomiarowych karoserii oprogramowania SHARK.

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje oraz przykłady zastosowań:

O firmie FBD

Firma F.B.D. s.j. od 2001 roku wyposaża kompleksowo serwisy blacharsko-lakiernicze oraz lakiernie przemysłowe, oferując najwyższej klasy urządzenia europejskich producentów oraz profesjonalny montaż.

O nas

Serwis

Baza Wiedzy

Nasze Realizacje

Działamy na terenie całego kraju:

biuro@fbd.pl

Siedziba Chorzów

ul. 3 Maja 64/2

+48 606 888 653

Oddział Warszawa

+48 733 788 708