+48 606 888 653 biuro@fbd.pl

Podnośnik do lakierni

logo producenta podnośników Fi Tim
Podnośnik samochodowy do lakierni
Z

Podnośnik w strefie przygotowawczej lub kabinie lakierniczej

Hydrauliczno-pneumatyczne zasilanie umożliwia montaż podnośnika samochodowego w strefie lub kabinie lakierniczej

Podnośnik do lakierni ATEX

Podnośniki do lakierni Fi.Tim zostały zaprojektowane zgodnie z przepisami Dyrektywy 2014/34/UE (ATEX) dotyczącymi urządzeń nadających się do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem.

Ergonomiczna praca dzięki podnośnikowi w lakierni

Wykorzystanie podnośnika umożliwia pracę na ergonomicznej wysokości, co przekłada się na szybszą i wygodniejszą pracę lakiernika.

Podnośnik w strefie przygotowawczej lub kabinie lakierniczej

Podnośniki do lakierni wiodącego włoskiego producenta Fi.Tim modele JOLLLIFT zostały zaprojektowane specjalnie do montażu wpuszczanego w podłogę w kabinach lakierniczych, strefach przygotowawczych i wykończeniowych.

Podnośniki samochodowe-lakiernicze Fi.Tim posiadają różne konfiguracje udźwigu, wysokości podnoszenia i opcji dodatkowych jak podnoszenie za koła, dzięki czemu mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb serwisu lakierniczego.

30 lat doświadczenia producenta

Włoski producent Fi.Tim od 30 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania w zakresie podnośników samochodowych do lakierni. 

Podnośnik w strefie przygotowawczej

Instalacja podnośnika nożycowego na jednym lub kilka stanowiskach przygotowawczych poprawia ergonomie pracy.

Podnośniki lakiernicze Jollift wyposażone są w automatycznie wysuwane i zamykane ramiona. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia i przyśpiesza prace lakiernika. Obsługa ramion odbywa się za pomocą konsoli sterującej z przyciskami podnoszenia, opuszczania, zamykania i wysuwania ramion.

Ramiona podnośnika nożycowego są wykonane z stali i napędzane przez tłok hydrauliczny. Gdy podnośnik jest złożony, jest całkowicie osadzony w podłożu.

Podnośnik w kabinie lakierniczej

Przykład instalacji podnośnika nożycowego w kabinie lakierniczej.

Hydrauliczno-pneumatyczny podnośnik samochodowy w kabinie lakierniczej przyśpiesza i ułatwia prace przy dolnych częściach pojazdu. Pozwala na swobodną pracę w pozycji stojącej.

Model podnośnika do lakierni JOLLIFT 1200 w zależności od konfiguracji ma udźwig 3,0t lub 3,5t. Platforma podnośnika ma długość 1960mm i szerokość 600mm, a maksymalny rozstaw ramion sięga szerokość 1,8m.

Podnoszenie samochodu za koła w lakierni

Podnoszenie samochodu za koła ułatwia wszystkie prace związane z karoserią, szczególnie wokół podwozia. Rozstaw w osi pomiędzy pomostami wynosi 2500 mm (pomiędzy środkami platform).

W przypadku podnoszenia samochodu za koła udźwig podnośnika lakierniczego jest mniejszy o około 500kg. Platformy umieszczone są na ziemi.

Ten zestaw składający się z 4 półek na koła i 2 poprzeczek jest kompatybilny z podnośnikami FiTim Jollift 1200, 1235, 1630, 1635 i 1835.

Podnośnik nożycowy w lakierni:

O firmie FBD

Firma F.B.D. s.j. od 2001 roku wyposaża kompleksowo serwisy blacharsko-lakiernicze oraz lakiernie przemysłowe, oferując najwyższej klasy urządzenia europejskich producentów oraz profesjonalny montaż.

O nas

Serwis

Baza Wiedzy

Nasze Realizacje

Działamy na terenie całego kraju:

biuro@fbd.pl

Siedziba Chorzów

ul. 3 Maja 64/2

+48 606 888 653

Oddział Warszawa

+48 733 788 708