+48 606 888 653 biuro@fbd.pl

Serwis kabin lakierniczych

Wyspecjalizowany i profesjonalny serwis kabin lakierniczych, stref przygotowawczych, zgrzewarek, spawarek i innych urządzeń w serwisach lakierniczych i blacharskich.

Nasi pracownicy posiadają aktualne uprawnienia do serwisowania kabin lakierniczych oraz palników grzewczych.

Kompleksowy serwis kabin lakierniczych

Serwis gwarancyjny 24h

Zapewniamy stałe dostawy wysokiej jakości i oryginalnych materiałów eksloatacyjnych takich jak materiały filtracyjne do kabin lakierniczych, folie, żele, klamry i łańcuchy blacharskie, akcesoria do spawarek i zgrzewarek.

Wykonujemy m.in. przeglądy okresowe, dostawa i wymiana filtrów, naprawy bieżące, czyszczenie i regulacje palników.

Serwis pogwarancyjny 24h

Również po okresie gwarancyjnym dostarczanych przez nas urządzeń zapewniamy kompleksowy serwis kabin lakierniczych, stref przygotowaczych, zgrzewarek, spawarek i innych urządzeń.

Nasza opieka serwisowa gwarantuje sprawne i ciągłe funkcjonowanie serwisu blacharsko-lakierniczego i lakierni przemysłowych.

 

Przebudowa, modernizacja, audyty, relokacje kabin lakierniczych

Wykonujemy audyty lakierni, prowadzimy doradztwo projektowe z zakresu projektowania, wyposażenia i modernizacji kabin lakierniczych.

Wykonujemy relokacje kabin lakierniczych i stref przygotowawczych, doposażenia kabin np. w rekuperatory ciepła.

Potrzebujesz profesjonalnego serwisu? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy w stanie zaradzić w różnych sytuacjach – zarówno w przypadku niewielkich usterek, jak i konieczności przeprowadzenia kompleksowych napraw. Podejmujemy się wszelkich niezbędnych działań, które mają na celu zapewnienie całkowicie bezawaryjnej oraz ekonomicznej pracy urządzeń. Nasz serwis to wykwalifikowani pracownicy i rozbudowane zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizowanie najbardziej skomplikowanych zadań. W każdej sytuacji zapewniamy doradztwo oraz wsparcie w zakresie montażu urządzeń ich uruchomienia, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

 

Świadczymy usługi serwisowe wszelkich kabin lakierniczych na terenie całego kraju oraz UE.

 

O firmie FBD

Firma FBD od blisko 20 lat wyposaża kompleksowo serwisy blacharsko-lakiernicze oraz lakiernie przemysłowe, oferując najwyższej klasy urządzenia europejskich producentów oraz profesjonalny montaż.

Serwis

Nasze Realizacje

Działamy na terenie całego kraju:

biuro@fbd.pl

Oddział Warszawa

ul. L. Okulickiego 2/29

+48 733 788 708

Oddział Chorzów

ul. 3 Maja 64/3

+48 606 888 653