+48 606 888 653 biuro@fbd.pl

Systemy szynowe z promiennikami lakierniczymi

Systemy szynowe - bezpiecznie rozwiązanie w strefie przygotowawczej - lakierniczej

Kable w pełni znajdują się z układzie szyn i unikamy ryzyka potknięcia się czy obtarcia o elementy lakierowane

Wydajne promienniki IRT, wysoka żywotność układu i system kontroli temperatury elementu

Zaawansowana technologia producenta IRT w systemach szynowych przyśpieszają pracę na strefie przygotowawczej lub kabinie lakierniczej

Samopoziomujące się promienniki w szynach umożliwiają łatwą i efektywną pracę

Promiennik podczerwieni w strefie przygotowawczej

Prosty i zajmujący mało miejsca system szyn z promiennikami lakierniczymi IRT wysokiej jakości, dostosowany do stref przygotowawczych i lakierniczych.

Bezpieczeństwo w serwisie lakierniczym

Ponieważ zasilanie elektryczne jest zintegrowane z szynami, nie ma żadnych luźnych kabli ciągnących się po podłodze, co zakłócałoby pracę i pochłaniało kurz lub tworzyło ryzyko potknięcia się personelu o kable, dzięki czemu jest to bezpieczniejsze środowisko pracy.

Ergonomia pracy w serwisie

Można go dostosować do wszystkich warsztatów w celu zoptymalizowania przepływu pracy i spersonalizowanych potrzeb.

Doskonałe w użytkowaniu

Manewruj promiennikiem szybko, docierając do wszystkich części pojazdu, zapewniając mniejsze ryzyko niezamierzonego uszkodzenia samochodu. Doskonałe dopasowanie w ciasnych przestrzeniach między samochodami.

Pomiar odległości do elementu i kontrola temperatury

Cały system szynowy na bieżąco kontroluje i rekomenduje odległość do elememtu, pozostały czas utwardzania oraz na bieżąco monitoruje i koryguje temperaturę utwardzanego elementu, aby uniknąć jego przegrzania.

Szkolenie z obsługi urządzenia w cenie razem z darmową dostawą

Systemy szynowe promienników podczerwieni w strefie przygotowawczej i lakierniczej

Osiągnięcie i utrzymanie najwyższego poziomu jakość utwardzania nigdy nie była łatwiejsza. Dzięki systemowi IRT Rail szybko manewruj grzejnikiem w celu idealnego utwardzenia pozycja, docierając do wszystkich części pojazdu.

Szyny mogą być wyposażone w dowolną liczbę promienników lakierniczych zawieszonych na łatwo przesuwających się, wyważonych ramionach.

Dzięki takiemu systemowi szyn IRT oszczędzamy przestrzeń między pojazdami oraz unikamy przeciągania kabli zasilających po podłodze, co zawsze wiąże się z zakłóceniem procesu pracy i dodatkowym ryzykiem w trakcie jej wykonywania.

Jeśli wokół punktów zawieszenia występują przeszkody / sufit, taki jak wentylacja, belki konstrukcyjne itp., bardziej odpowiedni jest podwieszony system szyn poprzecznych.

 

Promiennik w strefie przygotowawczej lakierniczej

System szynowy z promiennikami to doskonałe rozwiązanie w ograniczonych przestrzeniach. Promienniki lakiernicze są zawieszone w szynach zamontowanych na stałe. Łatwe obsługiwanie i ustawienie promienników dzięki samoczynnemu wyważaniu się, zarówno w płaszczyznach bocznych, jak i pionowych.

Zasilanie elektryczne jest zintegrowane z szynami, nie ma żadnych luźnych kabli ciągnących się po podłodze, które mogłyby powodować zakłócenia praca i zgarnianie pyłu. Kasety można łatwo ustawić we właściwej pozycji. Lampy grzewcze są sztywne osadzone w precyzyjnie pokrytych złotem korpusach reflektorów, zapewniając najbardziej równomierne i wydajne ciepło dystrybucja. Wszystkie lampy są chłodzone przez wentylatory wentylatora.

Czas i moc suszenia są kontrolowane przez mikroprocesor, który jest wstępnie zaprogramowany pod różne rodzaje lakierów i automatycznie obsługuje cały proces utwardzania.

  • Brak kabli na podłodze – obszary wolne od podłogi
  • Zasilacz elektryczny zintegrowany z szynami
  • Doskonałe dopasowanie w ciasnych przestrzeniach między samochodami
  • Mniejsze ryzyko niezamierzonego uszkodzenia samochodu
  • Samorównoważący i poziomujący się system szynowy

 

Rodzaje systemu promienników w strefie przygotowawczej:

 

O firmie FBD

Firma F.B.D. s.j. od 2001 roku wyposaża kompleksowo serwisy blacharsko-lakiernicze oraz lakiernie przemysłowe, oferując najwyższej klasy urządzenia europejskich producentów oraz profesjonalny montaż.

O nas

Serwis

Baza Wiedzy

Nasze Realizacje

Działamy na terenie całego kraju:

biuro@fbd.pl

Siedziba Chorzów

ul. 3 Maja 64/2

+48 606 888 653

Oddział Warszawa

+48 733 788 708